فراخوان ایده‌پردازی در حوزه گیاهان دارویی، گردشگری و صنایع دستی

مشاوره و بهبود کسب و کارهای موجود روستایی، شناسایی فرصت های کارآفرینی

جمعه ۲۴ دی ۰۰

فراخوان ایده‌پردازی در حوزه گیاهان دارویی، گردشگری و صنایع دستی


مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی گلستان فراخوان ایده‌های فناورانه در حوزه گیاهان دارویی، گردشگری و صنایع دستی را منتشر کرد و براساس آن نوآوران تا 18 اردیبهشت برای ثبت ایده خود مهلت دارند.
 
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی گلستان ایده‌های فناورانه و نوآورانه را در حوزه گیاهان دارویی، گردشگری و صنایع دستی بر مبنای فناوری اطلاعات را جمع آوری می‌کند.
براساس این فراخوان، فناوران و ایده پردازان می‌توانند تا ۱۸ اردیبهشت ایده‌های خود را به این مرکز نوآوری و شتابدهی ارسال کنند.
ایده پردازان برگزیده از مزایایی مانند کارگاه‌های آموزشی کارآفرینی، برگزاری دورهمی کارآفرینی با حضور کارآفرینان و مدرسان استانی و کشوری، بازدید از گلخانه ها، کارگاه ها، کارخانجات تولیدی و فرآوری گیاهان دارویی و اقامتگاه‌های بوم گردی، مشاوره، در اختیار قرار دادن فضای کار اشتراکی و امکانات بهداشتی و رفاهی با هدف تیم سازی، حمایت از تیم‌های ایده پردازی برای حضور در استارت آپ‌ها و نمایشگاه‌ها و ... از جمله حمایت‌های معنوی این فراخوان است.
۰ ۰

کاربردهای ترامادول

ترامادول برای تسکین درد متوسط تا شدید بدن مورد استفاده قرار میگیرد. متخصصان معمولا از این دارو بعنوان بخشی از درمان استفاده میکنند. این بدان معناست که برای تسریع بهبودی، همراه با داروهای دیگر مصرف میشود. این یک داروی ضددرد اپیویید است. ترامادول در تغییر توانایی مغز در احساس درد نقش مهمی ایفا میکند.

دانشمندان متعدد در مورد اینکه ترامادول مانند اندورفین در مغز عمل میکند، باهم موافقند. اندورفین ها گیرنده هایی هستند که موجب کاهش درد میشوند. عملکرد ترامادول مانند این گیرنده هاست. این دارو پیام های درد که از بدن به مغز ارسال میشود را کاهش میدهد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.